3 kupaya da talibiz

3 kupaya da talibiz
Cumartesi 12.01.2013

Bu sezon mücadele ettikleri tüm kulvarlarda mutlu sonu hedeflediklerini ifade eden Caner ve Krasic, "Gereken güç ve inanca sahibiz" diye konuştu

Sezonun ilk yarısında ligde taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatan F.Bahçe'nin yıldızları camiaya umut dağıttı... FB TV'de yayınlanan 'Günün Röportajı' isimli programa katılan Caner ve Krasic, 2'nci yarıda ligdeki puan kayıplarını telafi ederek şampiyonluğa ulaşabileceklerini dile getirdi.

YENEMEYECEĞİMİZ TAKIM GÖRMÜYORUM
Toplanan 27 puanın kendilerine yakışmadığını belirten Caner, "Yine de liderle aramızdaki 6 puanlık farkı eritip, şampiyonluğa ulaşabiliriz. Sadece ligde değil Avrupa Ligi ve kupada da hedefimiz zirve" yorumunu yaparken, Krasic, "Yenemeyeceğimiz takım ve alamayacağımız kupa yok" ifadesi ile adeta meydan okudu...

BENCE TÜRKİYE'NİN EN İYİSİYİZ
Krasic ile iyi dost olduklarına dikkat çeken Caner, Türkiye'nin en iyi takımı olarak F.Bahçe'yi gösterdi. Tecrübeli futbolcu, deplasmanlardaki kötü sonuçları ise baskı hissetmelerine bağladı.

TARAFTARIN DESTEĞİ MUHTEŞEM
Taraftarın her şartta yanlarında olduğunu dile getiren Krasic, "Bu müthiş bir şey. Burada kendimi yalnız hissetmiyorum. Aykut hoca ve arkadaşlarımdan destek alıyorum" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN