Web Sürümüne Geç

  Fener'e yıldız çok

  Fener'e yıldız çok
  Cumartesi 12.01.2013

  Yedekte önemli yıldızlar var. Valbuena ve Gourcoff bunlardan sadece ikisi. Cirigliano, Marin ve Paulinho diğer seçenekler arasında bulunurken, Clarin gazetesi, F.Bahçe'nin Cirigliano için Lazio'dan daha iyi teklif verdiğini yazdı

  Fenerbahçe'de yönetim 10 numara transferini ligin ikinci yarısı başlayana kadar yetiştirmek için çaba gösterirken, ilk hedef hiç şüphesiz Younes Belhanda. Ancak Faslı yıldızın adalesinden yaşadığı sakatlığı can sıktı. Belhanda ile her konuda anlaşan Fenerbahçe yönetimi, gözünü bugün oyuncunun sakatlığı hakkındaki yapılacak açıklamaya dikti. Gelişmeleri yakından takip eden sarı-lacivertliler, olumsuz bir haber gelmesi halinde büyük ihtimalle bu transferden vazgeçerek alternatif isimlere yönelecek.

  LYON SATMAYA SICAK BAKIYOR
  Listedeki isimler Marsilya'dan Valbuena, Lyon'dan Gourcoff, River Plate'ten Cirigliano, Chelsea'den Marin ve Corinthians'tan Paulinho.
  Aykut Kocaman'ın favorisi Valbuena. Ancak Fransız yıldızı Marsilya'dan koparmak zor. Gourcoff için ise Lyon Mag dergisi, "Lyon Başkanı Aulas, Türkler'in teklifine sıcak bakıyor" diye yazdı. Arjantin'in Clarin gazetesi de Cirigliano'nun gözünün Lazio'da olduğunu, ancak daha yüksek teklif veren Fenerbahçe'nin İtalyanlar'dan avantajlı olduğunu yazdı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN