Haydi bi daha

Haydi bi daha
Cumartesi 12.01.2013

İki sezon önce de araya geride gidip, şampiyon olduklarını hatırlatan Volkan: Yine yapabiliriz

Kaptan Volkan Demirel, ilk yarıyı liderin 6 puan gerisinde kapatmalarına karşın ipi göğüsleyebileceklerini söyledi. Kampın iyi gittiğini dile getiren tecrübeli file bekçisi, 2 sezon önceki şampiyonluklarını örnek gösterdi:

O ZAMAN DAHA ZOR DURUMDAYDIK
"O zaman daha zor bir durumdaydık ancak şampiyon olduk. Bu kez şartlar biraz daha lehimize gibi. Bu yıl üç kulvarda yarışıyoruz. İşimiz daha zor. İnşallah üç hedefe de ulaşmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Tüm arkadaşlarım taşın altına elini sokacak. Daha ilk maçta inancımızı ortaya koyacağız."

GEÇMİŞİ BIRAKIP, GELECEĞE BAKMALIYIZ
Geçmişi çok düşünmenin F.Bahçe'yi geriye götüreceğini ifade eden Volkan, "Sadece önümüze bakmamız, birbirimize destek olmamız gerek. Zaman köstek olma zamanı değil. Ben işi şeyler olacağına inanıyorum. Bunu arkadaşlarıma da söyledim. Yalnızca futbola ve başarıya odaklanmalıyız" diye konuştu.

PLANLARIMDA SADECE F.BAHÇE VAR...
Aktif futbol hayatını Fenerbahçe'de bitirmek istediğini bir kez daha dile getiren milli file bekçisi, "Kariyer planımda Fenerbahçe dışında bir şey yok. Sözleşmemin bitmesi önemli değil" dedi.

G.SARAY'DAN DAHA BÜYÜK KULÜBÜZ!
G.Saray derbisinden sonra baskı hissedip hissetmediği sorulan Volkan, "Hissetmedim. Bunu hiçbir F.Bahçeli'nin düşündüğüne de inanmıyorum. Her zaman üstün olan konuşulur. Bakıldığında hep F.Bahçe gündemde. Ben F.Bahçeliler'den çok G.Saraylılar'dan mesaj alıyorum. Bir G.Saraylı oyuncuya F.Bahçeliler'den bu kadar mesaj gittiğini sanmıyorum. Yükseklerde fırtına çok olur. F.Bahçe'de ne yaşansa konuşuluyor. Demek ki F.Bahçe daha üstün" yanıtını verdi.

SAKATLIK ZORLADI
Sezonun ilk yarısında bazı maçlarda topa hamle yapmakta zorlandığını itiraf eden kaleci Volkan, şu anda iyi olduğunu söyledi. Tecrübeli file bekçisi, "Hiçbir sıkıntım kalmadı.
Kayseri, İstanbul BB, G.Saray ve Karabük maçlarında yediğim gollerde hata yapmamın nedeni de üst adale yırtığımdı" şeklinde konuştu.

AYKUT HOCANIN AYRILMASI TAKIMA FAYDA GETİRMEZDİ
Karabük yenilgisinin sorumlusu olarak oyuncuları gösteren kaleci Volkan, teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifa açıklaması konusunda ise şu yorumu yaptı: "Hocanın açıklamasının ardından toplanarak kalmasını istedik. Böyle bir şeyi daha önce duymadım. Hocamızın yerine bir başkasının gelmesi bize fayda sağlamazdı."

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN