Boğazım düğümleniyor

Boğazım düğümleniyor
Pazar 13.01.2013

"Tek bir maç olduğunu biliyorum ama boğazımda kaldı. Fenerbahçe taraftarı gibi taraftar görmedim. Aykut hocayı seviyorum. Meireles'e haksızlık yapıldı"

Fenerbahçe'nin yıldız golcüsü Moussa Sow, TRT SPOR'da yayınlanan Gökhan Telkenar ile İşte Gool programında Şeyda İpek Baykal'a verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

RÖVANŞ BİZİM
Şampiyonluk yolunda en büyük rakiplerinin Galatasaray olduğunu belirten Sow, "TT Arena'da onlara karşı oynayıp kaybettiğimiz maç aklıma gelinde boğazım tıkanıyor. Tek bir maç olduğunu biliyorum ama yine de boğazımda kaldı. Galatasaray ile bir kere daha oynayacağız. İnşallah kazanırız ve herkes mutlu olur" dedi.

BATE TEHLİKELİ RAKİP
Fenerbahçe'nin iyi bir takım olduğunu belirten yıldız golcü, "Avrupa'da ve Türkiye'de ne kadar ileri gidebilirsek o kadar iyi. İleriye gitmemize ne engel olabilir ki?" diye konuştu. Sow, Avrupa Ligi'nde karşılaşacakları BATE hakkında ise "Çok tehlikeli bir rakip. Dikkat etmek ve hafife almamak lazım" diye konuştu. Aykut Kocaman ile arasının çok iyi olduğunu belirten Sow, "Benimle hocanın arasında hiçbir sorun yok. Hocayı biraz daha fazla seviyorum. Çünkü geldi beni aldı, imza attırdı. Aramızdaki bağ biraz daha değişik" dedi. Raul Meireles'e de haksızlık yapıldığını belirten Sow, cezanın 4 maça inmesine sevindiğini belirtti. Taraftara övgüler yağdıran Sow, "Acayip bir taraftara sahibiz. Allah üzerine yemin ederim ki, Fenerbahçe taraftarı gibi taraftar görmedim hayatımda" dedi. Senegalli golcü, Türkiye'de en beğendiği oyuncunun ise Beşiktaş'ın yıldızı Fernandes olduğunu söyledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN