Web Sürümüne Geç

  Rus kuşatması

  Rus kuşatması
  Salı 15.01.2013

  Dinamo, Spartak, Lokomotif ve CSKA Moskova kulüpleri, Fenerbahçe'nin 'Yılın Golü' ödüllü yıldızı Miroslav Stoch'un peşine düştü. CSKA, F.Bahçe'den Moussa Sow'u da takibi altına aldı

  Fenerbahçe'nin iki yıldızı Miroslav Stoch ve Moussa Sow, Rus kuşatması altında. FIFA Menajeri Mithat Halis, Fenerbahçe'nin Slovakyalı oyuncusu Stoch'un, CSKA, Spartak, Lokomotif ve Dinamo gibi Moskova'nın köklü takımlarını peşinden koşturduğunu belirterek, "Stoch, Slovakya Milli Takımı'yla Rusya'ya karşı çok iyi oynadı. Ruslar kafalarına koydukları oyuncuları alırlar. Unutmazlar. Geçen yıl da etkili oynadı. Bence Fenerbahçe satmak isterse akıllıca da bir iş yapmış olur" dedi.

  AS GAZETESİ GENİŞ YER AYIRDI
  Eski oyuncusu Vagner Love'u geri almak isteyen CSKA Moskova'nın, Fenerbahçe'den Stoch'un yanı sıra Moussa Sow'a da kanca attığı gelen haberler arasında yer aldı. Bu arada İspanya'nın AS gazetesi, geniş yer ayırdığı Stoch için yaptığı yorumda, "Akıl almaz bir çabukluğa ve doğrudan gole gitme özelliği var" ifadelerini kullandı. FİFA'nın 'Yılın Golü' ödülünü kazanan genç yıldızın, Chelsea Futbol Akademisi'ndeki yükselişine de yer verildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN