Web Sürümüne Geç

Montpellier 'de kalmam F.Bahçe'ye giderim

Montpellier 'de kalmam F.Bahçe'ye giderim
Perşembe 17.01.2013

Younes Belhanda, Fas Milli Takım kampında konuştu

F.BAHÇE BANA, ÜÇ KAT DAHA FAZLA ÖDEYECEK
F.Bahçe'nin transferi için büyük çaba harcadığı ancak başkanını ikna edemediği Younes Belhanda, Afrika Uluslar Kupası için bulunduğu Fas milli takımı kampından açıklamalar yaptı. Sarı-lacivertlilerin transfer listesinin tepesinde yer alan ancak günlerdir transferi bir türlü netlik kazanamayan Younes Belhanda'dan iyi haber geldi. 2013 Fas milli takım kadrosunda bulunan Belhanda, kulüpten ayrılmak istediğini ve bunu Montpellier başkanı Nicollin'le konuşarak gitmek istediğini başkana açık açık söylediğini dile getirdi.

DURUMUMDA DEĞİŞİKLİK YOK
Faslı yıldız Belhanda, "Durumumda herhangi bir değişiklik yok. Fenerbahçe bana, Montpellier'nin ödediğinden 3 kat daha fazla para ödeyecek. Bu durumda kalmam için geçerli bir neden yok" ifadesini kullandı. Fenerbahçe'yle her konuda anlaşmaya vardığını ifade edilen Faslı yıldız, Fransız ve İngiliz basınında çıkan Tottenham iddiaları hakkında ise, "Bu konuda bana gelen herhangi bir teklif yok" yorumunu yaptı.

MONTPELLİER BAŞKANI NİCOLLİN İNATLAŞIYOR!
Belhanda'nın kulübü Montpellier Kulübü Başkanı Nicollin, iyi yokuşa sürmeye devam ediyor. Nicollin, "Biz onun 7 milyon euro'ya F.Bahçe'ye gitmesine izin vermeyeceğiz. Eğer çok cazip bir teklif gelirse gidebilir. Fakat kapıyı şu durumda kapatmak zorundayım" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN