Web Sürümüne Geç

Emenike'den net mesajlar

Emenike'den net mesajlar
Cuma 18.01.2013

"Bir fırsat olursa düşünmeden geri dönerim. Aykut Kocaman'la birlikte çalışmak hayalim. Şike devasında transferimi etkileyecek hiçbir olumsuzluk yok. F.Bahçe ve Spartak anlaşırsa benim açımdan sorun kalmaz."

Fenerbahçe'de Emenike ismi bir türlü gündemden düşmüyor. Ancak bu transferi gerçekleştirmek hiç de kolay değil. Spartak Moskova, Nijeryalı oyuncuyu 20 milyon euro'dan aşağısına vermeye niyetli görünmüyor. Rus yetkililerini bu rakamdan aşağısına razı etmeye çalışan sarı- lacivertli yöneticilerin, geçtiğimiz hafta Emenike ile de bir kez daha görüştükleri ve olumlu mesajlar aldıkları öğrenildi. Yıldız futbolcunun Fenerbahçe yetkililerine söylediği sözler, birçok soru işaretine ışık tutacak cinsten. İşte Emenike'nin sözleri:

"FEDAKARLIĞA HAZIRIM "
FENERBAHÇE benim için hep bir tutku. Bir fırsat olursa düşünmeden geri dönerim. Aykut Kocaman'la birlikte çalışmak hayalim. Hakkımdaki düşünceleri beni hep heyecanlandırıyordu. Ona olan saygım hep sürecek. Yaşanan dava süreci artık beni bağlamıyor. Çünkü ifademi verdim ve her şey ortaya çıktı. Bu konuyla ilgili transferimi etkileyecek hiçbir olumsuzluk yok. İstanbul'da yaşamak ve Fenerbahçe'de oynamak için her fedakarlığa hazırım. Transfer konusunda kulüplerin el sıkışması gerekiyor. İki kulüp anlaşırsa benim açımdan sorun kalmaz."

'ORTADA ANLAŞMA YOK'
Emenike, Fenerbahçe'de oynama isteğinin Spartak'ı sevmediği anlamına gelmediğini belirterek, "Rusya'da mutluyum. Şu an şu takımı ya da bu takımı seçme gibi bir lüksüm yok. Kimseyle de anlaşma yapmış değilim" dedi.

Volkan DEMİR
Etiketler Fenerbahçe, Emenike
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN