İmza izni çıktı

İmza izni çıktı
Cuma 18.01.2013

Belhanda, herhangi bir kulüp ile anlaşması durumunda Fas Milli Takımı'ndan 48 saat süreyle imza izni aldı. Haber, "F.Bahçe işi bitirdi" şeklinde yorumlandı

Fenerbahçe'nin en büyük transfer hedefi olan Younes Belhanda'da sıcak gelişmeler yaşanıyor! 22 yaşındaki 10 numarayla ile prensip anlaşmasına varan sarı-lacivertli yönetim, Montpellier'in başkanı Louis Nicollin ile de pazarlıklarını sürdürüyor. Maroc Football'ın geçtiği bir haber ise dört gözle Belhanda'dan gelecek müjdeli haberi bekleyen sarı-lacivertlileri iyice heyecanlandırdı.

'İKİ TARAF ÖDEME TAKVİMİNİ GÖRÜŞÜYOR'
Belhanda'nın, herhangi bir kulüp ile anlaşması durumunda Fas Milli Takımı'ndan 48 saat süreyle imza izni aldığı belirtildi. Bu flaş haber, Montpellier'le Fenerbahçe'nin anlaştığı şeklinde yorumlandı. Nicollin'in, Fenerbahçe'nin ödeme takvimini de kabul etmesi halinde Faslı yıldızın önümüzdeki hafta Fener'le resmi imzayı atacağı iddia edildi.
İngiliz The Sun gazetesi, Fener'le görüşmeleri sürdüren Montpellier Başkanı Nicollin'in, Belhanda için Ada ekipleriyle de görüştüğünü yazdı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN