Fener Nicollin'in inadını kırdı

Fener Nicollin'in inadını kırdı
Cumartesi 19.01.2013

Montpellier Başkanı Nicollin, "Fenerbahçe, görüşmelerde bize biraz daha yardımcı olmaya başladı. Belhanda kısa sürede içinde ayrılabilir" açıklamasını yaptı

FENERLİLERE MÜJDE
Fenerbahçe'ye transferi merakla beklenen Younes Belhanda'nın, Fas Milli Takımı'ndan 2 günlük imza izni almasının ardından, Montpellier Başkanı Louis Nicollin, Fransız basınına ılımlı açıklamalar yapmaya başladı. Nicollin, La Provence'de yayınlanan son demecinde "Fenerbahçe, Belhanda transferindeki görüşmelerde bize biraz daha yardımcı olmaya başladı. Younes Belhanda takımdan kısa sürede ayrılabilir" ifadelerini kullanarak, Fenerbahçelilere adeta müjde verdi.

BUGÜN MAÇA ÇIKIYOR
Tarafların 10 milyon euro civarında bir bonservis bedelinde anlaşma sağladığı, ödemenin taksitler halinde yapılacağı öğrenildi. Belhanda'nın Afrika Kupası'nda bugün saat 21.00'de oynanacak (eurosport naklen) Angola-Fas maçının ardından imza için Türkiye'ye gelebileceği de iddialar arasında yer aldı. Fenerbahçe'nin 22 yaşındaki yıldıza karşılık ödeyeceği paranın ve ödeme şeklinin transferin bittiğine yönelik resmi açıklama ile yapılması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN