Belhanda Emenike el ele Fener'e

Belhanda Emenike el ele Fener'e
Pazartesi 21.01.2013

Yönetimin, Faslı yıldızı 4.5 yıllığına renklerine bağladığı iddia edildi. Emenike ise Spartak'tan 1.5 yıllığına kiralanacak

Transferde suskunluğunu koruyan Fenerbahçe'nin iki bomba birden patlatmaya hazırlandığı belirtiliyor. Kulislere dün sarı-lacivertli takımın Younes Belhanda ve Emmanuel Emenike'nin işini bitirdiği haberi düştü. Yönetimin, Montpellier'in Fas'lı yıldızı 4.5 yıllığına renklerine bağladığı iddia edildi. Fransız ekibiyle pürüzlerin giderildiği, işin imzaya kaldığı belirtildi. Asıl sürpriz ise Emenike konusunda yaşandı. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın çok istediği Nijeryalı santrforu bonservisiyle alamayan Fenerbahçe'nin, kiralama formülü ile işi bitirdiği ileri sürüldü. Emenike'nin 1.5 yıllığına kiralama konusunda Spartak Moskova ile anlaşma sağlandığı ifade edildi. Yönetim kurulu üyesi Şekip Mosturoğlu'nun oğlu Batu Mosturoğlu, kendine ait twitter hesabından, "Emmanuel Emenike 1.5 yıllığına kiralık, Yunus Belhanda ise 4.5 yıllığına fenerbahçe'de" mesajını geçti. Daha önce Kuyt ve Krasic'in transferlerini de ilk yazan kişi olan Batu Mosturoğlu'nun tweet'i taraftarları heyecanlandırdı.

FB&GS REKABETİNİ SORDULAR
Fenerbahçe'nin Younes Belhanda ile anlaşması, Arap gazetecilerin de ilgisini çekiyor. Fas Milli Takımı ile Afrika Uluslar Kupası'nda mücadele eden yıldız oyuncu ile takım arkadaşı Galatasaraylı Nordin Amrabat'ı idman sonrası bir araya getiren basın mensupları, Türkiye'deki Galatasaray-Fenerbahçe rekabetini sordular. Ancak Amrabat ve Belhanda bu konudaki sorulara yorum yapmaktan kaçındılar.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN