Web Sürümüne Geç

Şaka gibiydi

Şaka gibiydi
Pazartesi 21.01.2013

"İlk yarıda kaleyi bulan iki şut gol oldu. Sanki oyuna ikinci devre başladık. Bütün puan kayıplarına rağmen mücadelemizi sürdürüp şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu yine göstereceğiz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Elazığspor karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada 'şaka gibi' bir maç oynadıklarını söyledi. Sarı-lacivertli hoca, "Şaka gibi bir maçtı. Rakiplerimizin puan kayıpları vardı. Kupada iki tane deplasman maçımız vardı. Biraz daha yukarıya çıkıyor gibiydik. Normale dönecek gibi gözüküyordu her şey. Fakat tam tersi oldu. İlk yarıda kalemizi bulan iki şut gol oldu" dedi. Zirve yarışındaki rakiplerinin puan yitirmesinin avantajını kullanamadıklarını söyleyen Kocaman sözlerini şöyle sürdürdü:

"Güçlü bir başlangıç, hepimiz için çok istenenbir durumdu, ancak başaramadık. Bütün puan kayıplarına rağmen mücadelemizi güçlü bir şekilde sürdüreceğiz. Şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz." Kocaman, oyuncuların verdiği şampiyonluk sözünün hatırlatılması üzerine şu yorumu yaptı: "Zaman zaman inişler, çıkışlar olacaktır. Olumsuz anlarda 'Siz bana söz vermiştiniz' diye üzerine gitmenin anlamı yok. Bunun muhasebesi de sezon sonunda yapılır." Usta hoca transfer çalışmalarının sürdüğünü de belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN