Fenerbahçe'de şok!

Fenerbahçe'de şok!
Salı 22.01.2013 10:08

Fenerbahçe Belhanda transferi için futbolcu ve kulübü Montpellier ile görüşmelere başlandığını dün borsaya bildirdi. Ancak Fransız ekibinin başkanı Louis Nicollin, "Belhanda'nın Fenerbahçe'ye gitmesi imkansız." dedi.

Fenerbahçe'de Younes Belhanda transferi belirsizliğini koruyor. Sarı-lacivertliler, uzun süredir kadrosuna katmak istediği Faslı futbolcunun için çalışmalarını sürdürüyor. Kulüpten borsaya gönderilen yazıda Belhanda ve kulübü Montpellier ile görüşmelere başlandığı kamuoyuna dün akşam duyuruldu.

L'equipe gazetesinin internet sitesine bir röportaj veren Nicollin'e, Fenerbahçe'nin Belhanda'nın transferi için yaptığı resmi açıklama soruldu. Niccolin "Belhanda'yı Fenerbahçe'den başka kim istiyor bilmiyorum ama finansal garanti açısından oraya transferi karışık bir durumda. Belhanda, Fenerbahçe'ye gitmeyecek, bu imkansız." diyerek herkesi şoke etti.

Nicollin, ödemelerde sıkıntı olmadığı için genellikle Alman ve İngiliz takımlarına futbolcu sattıklarını söylerken, "İspanya'da Barcelona ve Real Madrid dışındaki kulüpler de ödemeler konusunda çok pazarlık yapıyor." diyerek tercihini dile getirdi.

Nicollin, 22 yaşındaki Faslı oyuncunun performansını da değerlendirirken, "Belhanda'nın şampiyon olmamıza katkısı büyüktü. Ancak bu sezonki başarımızda fazla bir payı olduğu söylenemez." eleştirisinde bulundu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN