Web Sürümüne Geç

  Robinho geliyor

  Robinho geliyor
  Perşembe 24.01.2013

  Shangai ile sözleşmesini FIFA kanalıyla feshetmeye hazırlanan Drogba'yı almak isteyen Milan, Fildişili yıldızın maliyetini de Robinho'yu F.Bahçe'ye vererek karşılamayı planlıyor

  Fenerbahçe, Robinho transferinde mutlu sona artık çok daha yakın... Onursal başkan Silvio Berlusconi'nin sahibi olduğu Sport Mediaset kanalı, Didier Drogba'nın peşine düşen Milan'ın, sarı-lacivertlilerin 8 milyon euro'luk teklifini kabul ettiğini ileri sürdü.

  EKONOMİK PLAN HAZIR
  Daha önce gündeme gelen Kaka ve Balotelli konusunda hamle yapılmasının zor olduğunun vurgulandığı haberde, "Teknik direktör Allegri'nin çok istediği Drogba, Shangai ile sözleşmesini FIFA yoluyla fesh etmeye hazırlanıyor. Yıldız transfer beklentisi içinde olan taraftara Drogba'yı hediye etmek isteyen yönetim, ekonomik planlarını da tamamladı. Fenerbahçe'den 2 yıl içinde gelecek 8 milyon euro tamamen Drogba'ya aktarılacak. Daha önce Türkiye'ye gitmek istemeyen Robinho da ikna olmak üzere" ifadesi kullanıldı.

  HOŞ GELDİN DEMEK İSTERİM
  Sambacı için ayrıca, "Ailesi için Santos'un teklifini kabul etti. Ancak eski takımında yeteri kadar ilgi bulamadı. Milan, yakında ondan kurtulmak için kapı kapı dolaşabilir" yorumları yapıldı. Bu arada teknik direktör Allegri, son basın toplantısında "Drogba'ya hoş geldin demek istiyorum" dedi.

  Raşit ATEŞ
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN