Biz anlaştık

Biz anlaştık
Cuma 25.01.2013

"Fenerbahçe, Emenike'nin tüm isteklerini kabul etti. Belli bir süre sonra serbest kalır şartına da 'okey' verdiler. Bu anlaşmanın hayata geçmesinin son koşulu Spartak'ın Emenike'yi vermeyi kabul etmesi"

UEFA KUPASI'NI iSTiYORLAR
Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Emmanuel Emenike'nin vekili avukat Rezan Epözdemir, gelişmelerle ilgili son derece çarpıcı açıklamalar yaptı. Radyospor'a konuşan Epözdemir, "Fenerbahçeli yetkililerle oyuncunun vekili olarak görüştüm. Fenerbahçeli yetkililer Emenike'nin tüm şartlarını kabul ettiler. Genel çerçevesiyle yaptığımız bu sözlü anlaşmanın hayata geçmesinin tek koşulu Spartak Moskova'nın Emenike'yi vermeyi kabul etmesidir. Şu anda vermek istemiyorlar" dedi. EPÖZDEMİR, sarı-lacivertli kulüple görüşmelerin diğer detaylarını ise şöyle aktardı: "Emenike, Fenerbahçe'ye transfer olması durumunda, belli bir süre sonra, belli bir rakam karşılığında serbest kalır şeklinde bir hüküm talep etti. Fenerbahçe de buna sıcak baktı. Bunda herhangi bir sıkıntı yok. Anladığım kadarıyla Fenerbahçe çok ciddi bir kadro oluşturma niyetinde. Hem UEFA Kupası, hem de Türkiye'deki kupalar için. Ama dediğim gibi, Spartak Moskava kulübü bu transfere çok da sıcak bakmıyor."

1,5 YIL SONRA GİDERİM
Hayali Premier Lig olan Emenike, F.Bahçe'ye 1.5 sezon için gelmeyi istediği, bu süre sonunda Preimer Lig'e gitmek istediği öğrenildi. Şimdi gözler bir kez daha Spartak Moskova'da. Ruslar, Emenike'yi en azından sezon sonuna kadar elde tutmak istiyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN