Kocaman: "Kazandığımız için çok mutluyuz"

Kocaman: "Kazandığımız için çok mutluyuz"
Cumartesi 26.01.2013

Aykut Kocaman 2-1 kazanılan Gaziantepspor maçı sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman 2-1 kazanılan Gaziantepspor maçı sonrasında yayıncı kuruluş Lig TV'ye önemli açıklamalarda bulundu.

"AKHİSARDAN SONRA 2. KEZ..."
Kocaman, "Gaziantepspor karşısında kazandığımız için çok mutluyuz. Zor bir deplasmandı çünkü rakip Gaziantep de çıkış peşindeydi. Akhisar deplasmanından sonra bu sezon ikince kez dış sahada galip geldik. Bundan sonraki maçlar için bu umut verici bir durum. Kazanma isteği yüksek olduğu zaman kazanmaya bir adım daha yakın oluyorsunuz." "

"EN BÜYÜK SIKINTIMIZ GERİYE DÜŞMEK"
Kocaman: "Bu sezon 35. resmi maçımızı oynuyoruz ve 19. kez geriye düştük. Ligde ise 13 defa geldi bu başımıza. Bu zor bir durum. Yenik duruma düşüyorsunuz ve sonra çıkarmaya çalışıyorsunuz. Kolay değil Bundan sonra takımızla birlikte oyun aklımızı ve oyun çıkarlarımızı biraz daha göz önüne alarak bunları değerlendireceğiz ve özen göstermeye dikkat edeceğiz. En büyük sıkıntımız geriye düşmek oldu."

"İYİ BASKI KURDUK"
Oyun olarak doğruları yaptıklarını düşündüğü bir ilk yarıyı 1-0 geride kapattıklarını dile getiren Kocaman: "Karşılaşmanın 2. yarısında daha dağınık görünmemize rağmen rakip üzerinde baskı kurduk. Kurduğumuz baskı sonucunda 1-0 geriye düştüğümüz karşılaşmadan 2-1 galip ayrılmayı başardık. Son dakikalarda gelen golle 3 puanı aldık. Futbolun kendi içindeki adaleti de böyle tecelli ediyor. "
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN