Cüce ayın derdi dev gibi

Cüce ayın derdi dev gibi
Salı 29.01.2013

Fenerbahçe 3 Şubat'ta başlayacak zorlu dönemde lig ve Avrupa rotasını çizecek. 19 günde Sivas, Mersin, BATE ve Trabzon ile 5 maç yapılacak

Kupada yarı finali garantileyen F.Bahçe'yi şubat ayında zorlu bir dönem bekliyor. Sarı-lacivertli ekip 3 Şubat'ta Sivas ile başlayacak dönemde lig ve Avrupa kaderini çizecek. 19 günde oynanacak 5 karşılaşmada alınacak sonuçlar şampiyonluk ve UEFA Avrupa Ligi'nde "tamam mı devam mı" anlamını taşıyor. F.Bahçe 3 Şubat'ta Sivas'ı ağırladıktan sonra Mersin deplasmanına gidecek. 14 Şubat'ta da BATE deplasmanında tur için avantajlı sonuç aranacak. Kanarya'nın 17 Şubat'taki Trabzon ve 21'indeki BATE rövanşları da iki cephede sezonun bitip bitmediği anlamına gelecek. Kupada yarı finali garantileyen Fener, şubat ayını hasarsız geçerse 3 cephede hedefe yürümeye devam edecek.

VOLKAN&ORHAN'DAN EKSTRA ANTRENMAN
F.Bahçe bir gün izinden sonra dün Sivas kupa maçı hazırlıklarına başladı. G.Antep maçında forma giyenler (Volkan ve Orhan hariç) salonda çalıştı. Sakatlıkları süren Selçuk Şahin ve Sezer Öztürk'ün tedavilerine devam edildi.

CANER ERKİN: 5'TE 5 YAPACAĞIZ
Kupada 4'te 4 yaparak yarı finali garantileyen F.Bahçe'de Caner Erkin, Sivas'ı yeneceklerini söyledi. Grup ikinciliği için Sivas ile Bursa'nın çekişmesinin kendilerini ilgilendirmediğini belirten Caner "Ciddiyetle oynayacağız" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN