Öztürk'e gönderme

Öztürk'e gönderme
Salı 29.01.2013

"Tükürdüğü iddia edilen kişi kendi oyuncuları Melo olunca da aynı hassasiyeti taşıyor mu?"

F.Bahçe'den tarihi gönderme... Sarı-lacivertli yönetim, G.Saray maçında gördüğü kırmızı kart sonrası ile Meireles'i eleştiren sarı-kırmızılı yöneticiler Adnan Öztürk, Ali Dürüst ve Refik Arkan ile MHK Başkanı Zekeriya Alp'e, Melo'nun Beşiktaş maçında gördüğü kırmızı kart üzerinden göndermede bulundu. Kulübün sitesinde yer alan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Suçluluğu kanıtlanana dek herkes bizim için suçsuzdur. Ancak sayın Öztürk'ün önceki açıklamalarından yola çıkarak Melo'nun takım otobüsüne binip binmeyeceğini, tesislere girip giremeyeceğini merak ediyoruz.

" Melo'ya bilet aldı mı? "
Ayrıca, 'başkan olsam, oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur' diyen sayın Öztürk'ün, rakibine tükürdüğü sanılan Melo'ya bilet alıp almadığını, 'gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır' sözünü doğrularcasına masumiyeti onanan Meireles ile ilgili hassasiyetle, çocukların nasıl maç izleyeceğini düşünen sayın Öztürk'ün şu an da aynı hassasiyette olup olmadığını bilmiek istiyoruz.

" Özel program yapılır mı? "
Bunun yanında Meireles konusunda kendi televizyon kanallarında teyit edilmemiş görüntüler üzerinden özel program yapan sayın Dürüst ve sayın Arkan'ın tüküren oyuncuları için özel program yapıp yapmayacağını, futbolcularının tükürüğünün tescillenmesi durumunda, ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin matematiğinin nasıl hesaplanacağını öğrenme arzusundayız

" Alp röportaj verecek mi? "
Son olarak Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp'in ilk fırsatta, ilgili hakem ve oyuncuyla ilgili açıklama, röportaj yapıp yapmayacağını da yine diğer konular gibi merakla bekliyor olacağız."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN