Diego Simeone: "Emre hala bizim oyuncumuz"

Diego Simeone: "Emre hala bizim oyuncumuz"
Çarşamba 30.01.2013

Atletico Madrid Teknik Direktörü Diego Simeone, Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe ile anlaştığına dair kendilerine bir bilgi ulaşmadığını söyledi.

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Atletico Madrid'in teknik direktörü Diego Simeone, ''Emre Belözoğlu, bugün Atletico Madrid'in oyuncusu'' dedi.

Simeone, takımının Kral Kupası yarı final ilk maçında yarın Sevilla ile yapacağı maçın antrenmanı öncesi düzenlediği basın toplantısında, Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili soruları da yanıtladı.

Şu an kafasında sadece Sevilla maçının olduğu belirten Simeone, ''Emre Belözoğlu, bugün Atletico Madrid'in oyuncusu. Bu olası transferle ilgili konuşacak bir şey yok. Taraflar görüşüyor'' ifadesini kullandı.

Bu arada, Atletico Madrid Kulübü'ne yakın çevrelerden, Fenerbahçe'nin, Emre Belözoğlu'nu transfer etmek için görüşmelere bu akşam saatlerinde başladığı öğrenildi.

Emre Belözoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut, Madrid'e gelerek Atletico Madrid yönetimi ile masaya otururken, görüşmelerin yarına kadar sürebileceği, kesinleşmiş hiçbir kararın henüz olmadığı ifade edildi.

-EMRE BELÖZOĞLU ANTRENMANDA-
Bu arada, Fenerbahçe'nin transferi için görüşmelere başladığını borsaya bildirdiği Emre Belözoğlu, Atletico Madrid'in antrenmanına katıldı. İspanyol basının büyük ilgi gösterdiği deneyimli oyuncunun, çalışma sırasında gergin olduğu gözlendi.

Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo, Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye döneceği iddialarıyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, konuya ilişkin fikrinin olmadığını dile getirerek, ''Atletico Madrid Kulübü ile kimse görüşme yapmadı'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN