Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de
Çarşamba 30.01.2013

Sezon başında Atletico Madrid'e transfer olan Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli ekibe geri döndü. 2.5 yıllık imza atacak milli yıldız için bonservis ödenmeyecek

BAŞKAN YILDIRIM ARADI
Transferde Galatasaray'ın gölgesinde kalmakla eleştirilen F.Bahçe, sessizliğini Emre Belözoğlu ile bozdu. Sezon başında bedelsiz olarak İspanya'nın Atletico Madrid kulübüne giden Emre, 6 ay sonra yeniden F.Bahçe'ye döndü. Yönetici Şekip Mosturoğlu ile idari menajer Hasan Çetinkaya dün Emre ve Belhanda'yı bitirmek için sefere çıktı. Önce İspanya'ya giden ikili, Emre Belözoğlu ile buluştu. Bu arada başkan Aziz Yıldırım bizzat Emre'yi telefonla arayarak "Geri dön" dedi.

17 MAÇTA BİR GOL ATTI
Yıldırım'ın, "Takımın sana ihtiyacı var, seni yeniden yuvanda görmek istiyorum" dediği Emre hemen Atletico Madrid yönetimi ile temas kurdu. F.Bahçe'den gelen çağrıyı ve ayrılma isteğini ileten milli futbolcuya gerekli izin de çıktı. Anlaşmaya göre sarı-lacivertli kulüp, eski kaptanı için Atletico'ya bonservis bedeli ödemeyecek. 2.5 yıllık sözleşmeye imza atacak olan Emre, 6 ay formasını giydiği Atletico'da 17 maçta 1 gol attı ve 4 de asist yapma başarısı gösterdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN