Web Sürümüne Geç

Nöbete ara vermem!

Nöbete ara vermem!
Çarşamba 30.01.2013

Son maçların golcüsü Semih Şentürk, oynaması halinde Sivas'ı da boş geçmeyeceğini söyledi, "Formdayım" dedi

Kupada 1461 Trabzon maçının 84. dakikasında attığı golle bugünkü Sivas mücadelesini "prestij" sınavına çeviren Semih Şentürk, "Çok formdayım. Gollerime kesintisiz devam edeceğim" dedi. Sivas kupa maçında görev alması halinde gol atacağını iddia eden Semih, "Sezonun ilk yarısını unuttum. Hocam da ben de suçluydum. Artık bunları geride bıraktım Geleceğe bakıyorum" diye konuştu.

Rekabetten kaçmam
1461'den sonra Bursa ve ligde G.Antep'te de zafere imza atan Semih şunları söyledi: Bir oyuncu için moral çok önemli. Yeterli süre alamazsanız maç eksiği oluşuyor. Bu durumda ister istemez form düşüklüğü yaşanıyor. Çok önemli oyuncularla rekabet içindeyim. Rekabetten hiç kaçmadım, kaçmam. Sezonun ikinci yarısı bambaşka olacak."

HER MAÇIN FAVORiSiYiZ
Aykut Kocaman dünkü idmanda oyuncularıyla kısa bir görüşme yaptı. Kocaman, "Önemi ne olursa olsun F.Bahçe her maçı kazanmaya oynar. Sivas veya Bursa'nın kupadaki durumları bizi ilgilendirmiyor. Hepinizden maçı gerektiği gibi ciddiye almanızı istiyorum" uyarısı yaptı. Kocaman'ın as oyuncularını da Sivas'a götürmesi maçı ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN