Web Sürümüne Geç

Sıra Belhanda'da

Sıra Belhanda'da
Çarşamba 30.01.2013

F.Bahçe dün eski kaptanı Emre'yi yeniden renklerine kattı. Faslı yıldız Belhanda'nın da en geç cuma günü açıklanması bekleniyor

F.Bahçe transferin son günlerinde atağa kalktı, bombalar peş peşe gelmeye başladı. Yönetici Şekip Mosturoğlu ile idari menajer Hasan Çetinkaya dün İspanya'da Emre'nin işini bitirdi. Bizzat başkan Aziz Yıldırım'ın telefonda 'Geri dön' dediği Emre, sarı-lacivertli kulübe 2.5 yıllık imza atacak. Emre'nin bugün-yarın açıklanması bekleniyor. İki yönetici daha sonra Montpellier ile son pürüzleri giderip Belhanda'yı alıp gelmek için Fransa'nın yolunu tuttu. Fas'ın Afrika Kupası'ndan elenmesinden sonra Fransa'ya dönen Belhanda, "F.Bahçe ile anlaştım. Kulübümün izin vermesini bekliyorum" demişti. İki yönetici cuma günü Belhanda ile dönecek.

AMRABAT DA DOĞRULADI
Fas Milli Takımı'nda birlikte forma giydiği G.Saraylı oyuncu Nordin Amrabat da F.Bahçe'nin işi bitirdiğini doğruladı. Amrabat, "Younes, F.Bahçe'ye gelmeyi çok istiyor. Montpellier'in sorun çıkarmasından korktuğu için konuşamıyor. Ancak bana göre iş bitti" ifadesini kullandı. F.Bahçe'nin Fransız ekibine 9 milyon euro bonservis ödeyerek Belhanda'yı renklerine katacağı belirtiliyor. Montpellier Başkanı Nicollin'in de 9 milyon euro'nun büyük bölümünü peşin almak kaydıyla "Evet" dediği öğrenildi. Belhanda cuma günü İstanbul'a gelip sağlık kontrolünden geçecek ve imzayı atacak.

KAP'A DA AÇIKLAMA YAPILDI
Bu arada Fenerbahçe Kulübü'nün, KAP'a yaptığı açıklamada, Emre Belözoğlu'yla görüşmelere başlandığı da belirtildi.
Açıklama şöyle: "Atletico Madrid Futbolcusu Emre Belözoğlu nun transferi için görüşmelere başlanmıştır."

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN