Web Sürümüne Geç

Emre Webo Fener'de Belhanda'dan vazgeçildi

Emre Webo Fener'de Belhanda'dan vazgeçildi
Perşembe 31.01.2013

Sarı-lacivertli ekip transferde taarruza geçti. A. Madrid'den Emre Belözoğlu'nu alan Fenerbahçe dün de İBB'nin golcüsü Webo'nun işini bitirdi. Emre transferiyle eli rahatlayan Fenerbahçe yönetimi, Montpellier kulübü ve Faslı yıldızın sürekli fiyat artırması üzerine bu transferden vazgeçildiğini açıkladı

Fenerbahçe transferdeki sessizliğine 2 bombayla birden son verdi. Önceki gece eski oyuncusu Emre Belözoğlu'nu Atletico Madrid'den geri alan Fenerbahçe dün de İstanbul BB'li Webo'yu bitirdi. Sarı-lacivertliler borsaya "Atletico Madrid'in oyuncusu Emre Belözoğlu ve İstanbul BB'li futbolcu Pierre Webo'nun transferi için görüşmelere başlanmıştır" açıklamasını yaptı. Fenerbahçe'nin 31 yaşındaki Webo'ya karşılık İstanbul BB'ye 3 milyon euro ödeyeceği öğrenildi.

Sarı-lacivertli ekip, Kamerunlu golcüye 2.5 yıllık sözleşme imzalatacak. Pierre Webo bu sezon 18 maçta 1'i Fenerbahçe'ye olmak üzere 9 gol attı. Emre'yi alarak orta sahasını güçlendiren Fenerbahçe, aynı bölgede görev yapan Belhanda'dan ise vazgeçtiğini duyurdu. Fenerbahçe dün akşam, "Montpellier ve futbolcunun sürekli olarak ücret konusunda değişiklik yapmaları nedeniyle bu transferden vazgeçtik" açıklamasını yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN