Web Sürümüne Geç

G.Saray'a gönderme

G.Saray'a gönderme
Perşembe 31.01.2013

Kocaman: G.Saray güçlü transferler yaptı ama neyin ne olduğunu ilerleyen zamanlarda anlarız. Biz de 3-4 tane futbolcu alabiliriz

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman transferlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. "Kritik bölgelere transfer arayışımız devam ediyor" diyen Kocaman, "3 ya da 4 transfer mi olacak onu tam bilmiyorum. G.Saray güçlü transferler yaptı. İlerleyen zamanlarda neyin ne olduğunu hep birlikte göreceğiz. Maçlar ve transfer iki ayrı şey" ifadesini kullandı. Türkiye Kupası'nda A Grubu'ndan lider olarak çıkmayı garantiledikleri için mutlu olduğunu belirten Kocaman, "Kupada öncelikli hedefimiz gruptan çıkmaktı. Sivas'a gelirken grup birinciliğini garantilemek istiyorduk ve bunu başardık. Grubu 1. olarak tamamladığımız için mutluyum" diye konuştu.

İKİNCİ DEFA YARI FİNALE YÜKSELDİ
Sivasspor, 2008-09'da da kupada yarı final oynamıştı. O sezon çeyrek finalde G.Saray'ı saf dışı bırakan Sivas, yarı finalde F.Bahçe'ye 3-1 ve 0-0'lık skorlarla elenmişti. Yiğido geçen sezon Bursa'ya kaybetmişti.

KAPTAN ÖNCE TOPUZ, SONRA BEKİR
Volkan Demirel'in kadroya alınmaması nedeniyle Sivasspor maçında kaptanlık pazubandını Mehmet Topuz taktı. Mehmet'in oyundan çıkmasının ardından bantı bu kez Bekir koluna geçirdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN