Rahatımı bozdum!

Rahatımı bozdum!
Cuma 01.02.2013

Yeni transfer Pierre Webo, "Sow ve Semih ile rekabeti göze alarak geldim, korkmuyorum" dedi

F.Bahçe'nin İstanbul BB'den transfer ettiği Pierre Webo, "Sow ve Semih çok iyi golcüler. F.Bahçe'de işim kolay değil. İki ciddi rakibimle mücadele edeceğimi bilerek geldim" dedi. İstanbul BB'de iyi işler yaptığına inandığını belirten 31 yaşındaki Kamerunlu oyuncu hedefi olan, taraftarın ateşlediği bir takımda başarının daha kolay geleceğini de sözlerine ekledi.

EN AZ 3 YIL DAHA OYNARIM
Kariyerine Uruguay'ın Club Nacional takımında başlayan, Osasuna'da parlayan Webo buradan da Real Mallorca'ya transfer oldu. Güiza'nın Fenerbahçe'ye gitmesiyle Mallorca'nın en önemli gol ayağı olan Webo takımının ligi 5. bitirip UEFA Avrupa Ligi'ne kalmasında da önemli pay sahibi oldu. Webo, çalışmayı sevdiğini, profesyonelce yaşadığını da belirterek, "En az 3 yıl daha oynarım. Gol atmak dışında attırmayı da severim. Fenerbahçe taraftarının önüne çıkmayı heyecanla bekliyorum" diye konuştu.

BONSERVİSİ 3 MİLYON
Fenerbahçe, İstanbul BB'ye Webo'nun bonservisi için 3 milyon euro ödeyecek. Siyahi oyuncunun 2.5 yıllık imza atacağı belirtildi. Webo'nun maç başına alacağı ücret de 20 bin euro olarak belirlendi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN