Web Sürümüne Geç

Biz ne 5 puanlar gördük

Biz ne 5 puanlar gördük
Cumartesi 02.02.2013

Şampiyonluk için iddialı konuşan milli yıldız, "ben daha büyük farklardan gelip şampiyonluklar yaşadım. biz kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz" dedi

F.Bahçe'nin A.Madrid'den transfer ettiği eski futbolcusu Emre Belözoğu, sarı-lacivertli ekibe döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Sağlık kontrolünün ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Emre, "Artık birbirimize sarılma zamanı" diyerek, Aykut kocaman'la geçmişte yaşadığı problemlerin geride kaldığını söyledi. Milli yıldız, Aykut hoca benim büyüğümdür. Yaşadığımız sıkıntılar oldu. Her futbolcunun yaşayabileceği şeylerdi bunlar. Biz zaten bir dönem bunları kapatmıştık. Önemli olan Fenerbahçe'nin başarısıdır" diye konuştu.

BAŞARI BÜYÜK TRANSFERLERLE GELMEZ
Emre'nin ilk sıcak mesajı ise şampiyonlukla ilgili olanıydı. Tecrübeli yıldız, bu konuda şunları söyledi: "Başarı transferle gelmez, bu işin gerçeği. Üç kulvarda iddialıyız. Ligde Galatasaray'dan gerideyiz. 5 puan fark kapanmayacak bir fark değil. Daha önce çok daha fazla puan farkıyla gelip şampiyonluklar yaşadım. Elimden geldiğince takıma katkı vereceğim. Fenerbahçe'nin ne yaptığı, ne yapacağı her şeyden daha önemli. Dört sene boyunca bu camianın içinde öğrendiğim bir şey var. Bizim göstereceğimiz performans ligin kaderini belirleyecek.''

VAY ESKİ DOSTUM!
F.Bahçe'nin yeni transferleri Emre ve Ziegler, dün sabah Liv Hospital'da sağlık kontrolünden geçti. Yarım sezonluk aradan sonra sarı-lacivertli renkler altında yeniden buluşan iki eski takım arkadaşı, bir süre hasret giderdikten sonra birlikte sağlık taramasından geçti.

YENİ KAPTAN EMRE
Fener'in yeni transferleri Webo, Ziegler ve Emre, ayaklarının tozuyla akşamki idmana çıktılar. Aykut Kocaman ve sarı-lacivertli oyuncular, antrenman öncesi üçlüyü tebrik ettiler. Kocaman'ın, birinci kaptanlığı Volkan'dan alıp Emre'ye verdiği bildirildi. Volkan'ın da bu yönde görüş bildirip, "Kaptanlık yakışır" dediği Emre, F.Bahçe'de 25 numaralı formayı giyecek.


Volkan
DEMİR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN