Web Sürümüne Geç

Kocaman: Kötü yazgı!

Kocaman: Kötü yazgı!
Pazar 03.02.2013

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman 2-1 kaybedilen Sivasspor maçından sonra şanssızlıktan yakındı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Sivasspor karşısında son dönemlerin en iyi futbolunu oynamalarına rağmen hiç istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.

"İYİ OYNADIK"
Kaybetmelerine rağmen iyi bir maç çıkardıklarını dile getiren Aykut Kocaman, "Son zamanların en iyi maçlarından birini oynadık. Bu sezon geriye düştüğümüz 14. maç oldu. Maalesef kazanamadık. Bu bizim için kötü bir yazgı oldu."dedi.

"YENİ TRANSFERLERDEN MEMNUNUM"
Yeni transferlerin ortaya koyduğu performanstan memnun kaldığını dile getirmekten kaçınmayan Kocaman, "Yeni transferlerimiz kalitesini gösterdi. Taraftarın da desteğiyle Sivasspor karşısında iyi bir atmosfer yakaladık. Yeni transferler çok istekli ve başarılı bir performans ortaya koydu." dedi.

"TAKIM YORGUN DÜŞTÜ"
Kocaman, "Karşılaşmanın 15. dakikasında kalemize gelen ilk top gol oldu. Mücadelenin 70. dakikasından sonra takımda yorgunluk baş gösterdi. Yorgunluk göstermeseydi bu maçı kazanmamız işten bile değildi" dedi.

"POLEMİKLERE GİRMEK İSTEMİYORUM"
Bir gazetecinin "Emre Belözoğlu; Fenerbahçe'den neden gitti, daha sonra neden geri geldi?" sorusuna ise Kocaman, şunları ifade etti: "Ben bu konulara fazla girmek istemiyorum. Artık yapmamız gereken önümüze doğru bakmamızdır. Emre hakkında konuşup polemikler oluşturmaya gerek yok."

"İSTATİSTİKLERE AYKIRI BİR DURUM"
Tecrübeli hoca, Fenerbahçe'nin son üç maçta Kadıköy'de istenilen sonuçları alamaması konusunda da da şunları kaydetti: "İçerde oynadığımız son üç maçımızda bir puan aldık. Normal şartlarda istatistiklerin ötesinde bir durum ortaya çıktı. Maalesef dönemsel bir dönem yaşıyoruz. Üç maçta geriye düştük. Böyle olunca toparlanmak için büyük efor sarfediyoruz. Bu durum istatistikleri aykırı bir durumdur."

"VOLKAN ŞANSIZ BİR DÖNEM YAŞIYOR"
Aykut Kocaman, son haftalarda hatalı goller yiyen kaleci Volkan Demirel'in performansı içinde "Hepimizin inişleri çıkışları oluyor. Moral olarak da özgüven olarak inişler çıkışlar oluyor. Bunu bir tarafa koymak lazım. Ancak ben kesinlikle Volkan'ın en iyi kaleci olduğuna inanıyorum. Bazen böyle şanssız dönemler yaşıyorsunuz." diye konuştu.

Etiketler Fenerbahçe, Sivasspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN