Büyük sevgi karşılığını yine bulmadı

Büyük sevgi karşılığını yine bulmadı
Pazartesi 04.02.2013

F.Bahçe sahaya çıkarken başlayan büyük sevgi maç içinde sinir harbine döndü Sivasspor karşısında alınan şok yenilgi ise Saracoğlu'nu cehenneme çevirdi

F.Bahçe, Sivasspor maçında tribünler tıklım tıklım doluydu. Binlerce sarı-lacivertli taraftar yeni transferlerle güçlenen takımlarına görülmemiş bir destek sundu. Takımlar seremoni için sahaya çıktıklarında tribünlerde renkli görüntüler oluştu. Maraton alt bölümde sarı ve lacivert renkli kartonlarla ''İnanın!'' yazısıyla sahaya mesaj verilirken, stat hoparlörlerinden Edip Akbayram'ın seslendirdiği "Güzel Günler Göreceğiz Güneşli Günler'' şarkısı çalındı.
Sarı- lacivertli takım 3 transferin yapılmasıyla yeni bir heyecan yaşarken, dolan tribünlerde de büyük bir coşku hakimdi. Maçtan sonra ise Kadıköy'de tablo çok farklıydı. Sivasspor karşısında alınan şok yenilgi taraftarı çılgına çevirdi. Yönetim kurulunu istifaya davet eden taraftarlar, teknik direktör Aykut Kocaman'a, hatalı goller yiyen kaleci Volkan'a ve diğer oyunculara tepki gösterdi. Bu arada tribünlerde 'Alex' tezahüratları da yükseldi. Gerginleşen tribünlerde taraftarların kendi aralarında da tartışmalar yaşadıkları gözlendi. Büyük bir coşku ve mutlulukla başlayan gece son derece stresli ve kaygılı bitti. Özellikle G.Saray ve Beşiktaş'ın puan kaybı yaşadığı haftada F.Bahçe'nin yenilgisi şok etmişti.

EMRE'YE SEVGi SEL
F.Bahçeli taraftarlar, yeniden sarı-lacivertli ekibe dönen Emre Belözoğlu'na sevgi gösterilerinde bulundu. Takımlar ısınmaya çıktıktan sonra, taraftarlar ilk olarak Emre Belözoğlu'nu tribünlere çağırdılar. Emre ise kendisine gösterilen sevgi karşısında oldukça duygulandı.

Volkan DEMİR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN