Kötü bir yazgıya benziyor

Kötü bir yazgıya benziyor
Pazartesi 04.02.2013

"Bu sene toplamda 20. kez geriye düştük ve maçı çevirmeye çalıştık. Bu kötü bir yazgıya benziyor. Kalemize gelen ilk şut gol oldu. Volkan moral ve form olarak şanssız bir dönemde"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "Son dönemin en iyi oyunlarından birini ortaya koymaya başladığımız maçı mağlup bitirdik. Çok güçlü bir başlangıç yapacağımızı umarken, istemediğimiz bir skorla karşı karşıya kaldık" dedi. Bu sene toplamda 20. kez geriye düştüklerini hatırlatan Kocaman, "Bu kötü bir yazgı gibi görünüyor. Oyuncularım her şeyi doğru yaptı. Fatkat olmadı, futbol böyle bir oyun" ifadesini kullandı. Maçta kalelerine gelen ilk şutun gol olmasının dengeyi bozduğunu anlatan Kocaman, Emre'nin gönderiliş ve geri dönüşünün sorulması üzerine de "Emre'yle ilgili yanıta girip, polemik konusu yaratmak istemiyorum" dedi.

BAŞKANI GÖRMEDİM

Hatalı gol yiyen Volkan Demirel'in şanssız bir dönem yaşadığını dile getiren sarı-lacivertli hoca, "Önce bir açılımını yapmak gerekiyor. Sadece Volkan'ın ya da kalecilerin değil, hepimizin inişleri, çıkışları oluyor. Moral olarak da form olarak da inişler, çıkışlar oluyor. Bunu bir tarafa koymak lazım. Dönemsel olarak tabii ki şanssız bir dönem yaşadığı bir gerçek" diye konuştu. Kocaman, başkan Aziz Yıldırım'ın karşılaşma sonrası soyunma odasına inerek futbolcularla ne konuştuğunun sorulmasını ise "Ben kendi odamdaydım. Başkanın soyunma odasına girdiğini bile bilmiyorum" diye cevapladı.

SON 25 YILIN EN KÖTÜSÜ
Bu sezon bekleneni veremeyen ve Sivasspor'a da yenilen Fenerbahçe, Süper Lig'de 20. hafta sonunda 31 puanda kaldı. Fenerbahçe böylece son 25 yılın en kötü performansına ulaştı. 1987-1988 sezonunda 20. haftada 30 puanda kalan Fenerbahçe diğer sezonlarda en az 32 puan almıştı. Fenerbahçe böylece üç puanlı sistemin en kötü ikinci sezonuna ulaştı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN