Penaltı kabusu

Penaltı kabusu
Pazartesi 04.02.2013

Sivas karşısında Kuyt ile penaltı kaçıran F.Bahçe ligde en son 12 Şubat 2012'de penaltı kazanmış ve yine yararlanamamıştı

Fenerbahçe, Sivasspor karşısında 37. dakikada penaltı kazandı. Ziya bir hava topu mücadelesinde ceza sahasında Sow'a kontrolsüz girince hakem Cüneyt Çakır düşünmeden beyaz noktayı gösterdi. 38'de Kuyt'ın kullandığı ve üst direğe nişanladığı top, ilginç bir istatistiği ortaya çıkarıyordu. Çünkü Fenerbahçe'nin son kazandığı penaltı atışı da gol olmamıştı.

ALEX DE SOUZA KAÇIRMIŞTI
En son 2011-12 sezonunun 26. haftasında Karabükspor karşısında penaltı kazanan Fenerbahçe'de, Alex topun başına geçmiş ve meşin yuvarlağı ağlara gönderememişti. Kanarya bu maçta rakibine 2-1 mağlup olmuştu. Böylece en son 12 Şubat 2012 tarihinde penaltı kazanan ve yararlanamayan Fenerbahçe bir kez daha bu önemli avantajı değerlendiremedi.

SARILMANIN TAM ZAMANI
Fenerbahçe taraftarı, Sivasspor maçında birbirinden ilginç pankartlarla takımlarına duydukları sevgiyi dile getirdi. Bunlardan biri de Migros kale arkası tribüne açılan "Fenerbahçe'ne Sarı'lmanın tam zamanı" yazılı pankarttı. Sarı-lacivertli taraftarlar bu pankart açıldığında dakikalarca alkışladılar. F.Bahçe kulübünün yöneticileri de bu pankartı çok beğendiklerini ifade ettiler.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN