Yeniliğe kapalı

Yeniliğe kapalı
Pazartesi 04.02.2013

Aykut Kocaman, yeni transferler Emre, Ziegler ve Webo'yu ilk 11'de sahaya sürdü... Ancak bu futbolcular galibiyet için yeterli olmadı

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Sivasspor maçında ara transferde gelen 3 futbolcu Emre Belözoğlu, Ziegler ve Webo'yu ilk 11'de sahaya sürerek sürpriz yaptı. F.Bahçe formasını ligde en son geçen sezon Süper Final'in son maçında, G.Saray ile yapılan şampiyonluk mücadelesinde giyen Emre ve Ziegler, yaklaşık 9 aylık bir aradan sonra yeniden forma giyerken, Webo ilk kez F.Bahçe'de görev yaptı. Webo gol siftahı yaparken, Ziegler asist gerçekleştirdi.

Ziegler: Riske girmedim

Kocaman 3 yeni transferi ikinci yarıda kenara alarak bir sürpriz daha yaptı. Emre yerini Topuz'a, Webo yerini Semih'e, Ziegler de Caner'e bıraktı. Ziegler maç sonrası, "Çıkmak zorunda kaldım. Kasığımda sorun hissettim. Risk almak istemedim" dedi. İsviçreli yıldız, yenilgiyi hak etmediklerini belirtip, "Hocam 'hazır mısın' dedi, evet deyince de oynattı. Bizim gücümüz kendi sahamızdaki maçları kazanmamızdı. Şimdi kafamızı havada tutmak ve kenetlenme zamanı" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN