Bana rahat bir maç izletmediniz

Salı 05.02.2013

"Öne geçip daha rahat oynamak varken zoru tercih ediyorsunuz Geriye düşülen 20 maçı da çeviremezsin. Çekirge bir sıçrar, iki sıçrar"

Sivas yenilgisi sonrasında sakin görünmeye çalışan Aykut Kocaman'ın içinde fırtınalar kopuyordu. Kocaman basın toplantısında "Şans yanımızda değildi" türünden açıklamalar yaparken, soyunma odasında ise gürledi. Kocaman, "Bunu daha önce de konuştuk. İlk golü atıp rahat oynamak varken sizler hep geriye düştükten sonra toparlanıyorsunuz. Bu sezon 37 maçın 20'sinde geriye düştük. Evet bazılarını çevirdik. Ancak çekirge bir sıçrar, iki sıçrar. 20'sinde birden sıçrayamaz" diyerek konsantrasyon eksikliğinden yakındı. Tecrübeli hoca şunları söyledi: Öne geçtikten sonra oynamak daha kolaydır. Siz niye zoru seçiyorsunuz? Bunlar sadece Sivas maçı için değil. Üstelik Sivas maçına iyi başladık. Kazanabilirdik. Ama şunu söyleyeyim; sezon sonunda faturayı herkes öder

FATURAYI HERKES ÖDER
Sezon sonunda duruma göre yeni yapılanmalar olacağını da belirten Kocaman şunları söyledi: Oluşan tabloya göre ben de dahil herkes faturayı ödeyecek. Başarısızlık halinde zaten burada durmam, duramam. Ben gitmeyi göze alıyorum. Ancak bazılarınız da yolu değişecektir. Bunları iyice düşünüp maçlara öyle konsantre olun. Bu tehdit değil, bir gerçek.

Volkan DEMİR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN