Web Sürümüne Geç

Operasyon

Operasyon
Salı 05.02.2013

Sivasspor maçında hatalı gol yiyen kaleci Volkan ile penaltı kaçırması dışında formsuzluğuyla dikkat çeken Dirk Kuyt, Mersin sınavında dinlendirilecek

Sivas'a İstanbul'a yenilen F.Bahçe'de taşlar yerinden oynayacak. Teknik direktör Aykut Kocaman, hafta sonunda yapılacak Mersin maçında kadroda önemli operasyona gidecek. Puan kaybı lüksü kalmayan F.Bahçe'de formsuz Volkan Demirel ile Kuyt'ın kulübeye çekilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Sivas'tan hatalı gol yiyen Volkan ve penaltıyı kaçırması dışında haftalardır kötü oynayan Kuyt dinlendirilmesi kesin. Bu oyuncuların 18'e alınıp alınmayacağı da idmanlarda belli olacak. Volkan'ın yerine Mert'in oynaması kesin. Kuyt'ın yerine ise aday çok. Caner, Salih, Mehmet Topuz, Stoch ve Krasic bu isimlerden bazıları. Aykut Kocaman'ın Volkan ve Kuyt ile konuşarak dinlendireceğini açıkladığı belirtiliyor. Kocaman'ın konuşmada, "Sivas yenilgisinin faturası kesinlikle size çıkmadı. Takım olarak kötüydük. Rakip iki kez geldi, iki gol buldu. İlk 11'de olmayacak olmanızı ceza gibi algılamayın" dediği öğrenildi. Kocaman'ın, Mersin deplasmanında başka kadro sürprizlerinin yaşanacağını yakın çevresine söylediği de belirtiliyor.

BAZILARINA UYARI YAPILACAK
Mersin maçı için operasyona hazırlanan Aykut Kocaman bazı isimleri de sert şekilde uyardı. Bu sezon istikrarsız bir grafik çizen Gökhan Gönül başta Bekir, Egemen, Cristian ve Meireles de uyarılardan nasibini aldı. Aykut Kocaman'ın özellikle Meireles ve Cristian'ı, "Hiç sorumluluk almıyorsunuz. Hücum organizasyonlarında yoksunuz. Topu alıp yan pas yapıyor ve saha içinde saklanıyorsunuz" diye eleştirdiği öğrenildi.

Raşit Ateş

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN