Şubatta iş biter

Şubatta iş biter
Perşembe 07.02.2013

Sivas yenilgisi F.Bahçe'de şampiyonluk umutlarını azaltırken; Moussa Sow, "2-3 maçlık seri kupayı getirir. Şubat ayında şampiyonluğun mesajını vereceğiz" dedi

Aykut Kocaman'ın bazen forvette bazen de kanatta görev verdiği Moussa Sow, Gine dostuk maçı için gittiği milli takımda (Önceki gün oynandı, 1-1 bitti) basın mensuplarının sorularını cevapladı. Senegalli futbolcu, "F.Bahçe'de çok mutluyum. Son Sivas maçında yenilince eleştiriler arttı ama bu durumu düzelteceğiz" diye konuştu. F.Bahçe'nin Türkiye'nin en büyük ve köklü kulübü olduğunu söyleyen Sow, "İnsanlar futbolu çok seviyor. Tribünler tıklım tıklım doluyor. F.Bahçe taraftarının dünyada bir eşinin olduğunu zannetmiyorum" dedi.

TARAFTAR SABRETSİN
Ligde alınacak 2-3 maçlık bir seri ile kötü günleri geride bırakacaklarına inandığını da belirten Moussa Sow şunları söyledi: Emre, Ziegler ve Webo ile güçlendik. İlk maçta uyumsuz görüntü çizdik. İyi oynadığımız maçta, beraberliğe bile razı değilken yenildik. Bu ay içinde önemli maçlarımız var. Bir seri yakalarsak hem şampiyonluk yolumuz açılır hem Avrupa'da turu geçeriz. Ben buna inanıyorum. Sadece taraftarların biraz daha sabırlı olması gerek.

MERSİN MAÇINA YANKAYA
F.Bahçe'nin 10 Şubat Pazar günü Mersin'de oynayacağı lig maçını Özgür Yankaya yönetecek. Pazar günü saat 16.30'da başlayacak mücadelede tecrübeli hakem Yankaya'nın yardımcıları Muhittin Gürses ve İsmail Şencan olacak. 21. haftanın önemli maçının 4. hakemi ise Deniz Çoban.

MEİRELES PİŞMAN MI?
Portekiz'in Abola gazetesine konuşan Raul Meireles, "Evimi çok özledim" diyerek Türkiye'ye alışmakta zorluk çektiğini söyledi. Pek çok şampiyonluk yaşadığını belirten Meireles, F.Bahçe ile de kupalar kazanmak istediğini de sözlerine ekledi.

Raşit ATEŞ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN