F.Bahçe'den "şeref" çıkışı

F.Bahçe'den "şeref" çıkışı
Cuma 08.02.2013 14:15

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi internet sitesinden Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın açıklamalarına karşılık verdi.

Fenerbahçe, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın yaptığı açıklamalara karşılık verdi. Sarı lacivertli kulübün internet sitesinde yayınlanan açıklamada "şeref" vurgusu yapılırken Aktar, iddialarını ispatlamaya davet edildi.

İşte o açıklama:

"Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkan'ı Aktar yaptığı talihsiz açıklamada, "Duyumlara" dayanarak kulübümüzü zan altında bırakan ispatsız ve mesnetsiz açıklamalarda bulunmuş, devamında da Başkanımız hakkında yakışıksız ve haddini aşan beyanlarda bulunmaktan kaçınmamıştır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, bu seviyedeki bir kişinin sözü ve iddiası şerefidir. Bu nedenle Aktar'ı hiçbir dolambaçlı yola sapmadan, konuyu saptırmadan iddiasını, sözünü ve şerefini ispat etmeye davet ediyoruz.

Bu zat bilmelidir ki, duyumlara dayanarak hayatını idame ettirebilir ya da şahsi tasarruflarını ikame edebilir, hatta Galatasaray'da idarecilik yaparak Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı'nı idare edebilir. Ancak ve asla duyumlara dayanarak Fenerbahçe Camiasına ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı'na saygısızlık edemez.

Bu nedenlerle iddiasını ispat edemeyenlerin konuşmaya yetecek kadar zekasının yanı sıra, susmaya yetecek kadar aklı da olması gerektiği yolundaki düşüncelerimizi kamuoyuyla paylaşırız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN