Fenerbahçe'nin balansı yok

Fenerbahçe'nin balansı yok
Cuma 08.02.2013

"Çok koşan ve ileride basan bir ekiple karşılaşacağız. Kötü değil ama balansını kaybetmiş bir takım. İyi ki taraftarları olmayacak"

F.Bahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi BATE Borisov'un teknik direktörü Viktor Goncharenko, canlı olarak izlediği rakibinin analizini football.by'ye yaptı. Belaruslu hoca, sarı-lacivertli ekibin yenildiği Sivas maçını kimseye tanınmadan izlediğini ve notlar tuttuğunu söyledi, "Tur için avantaj bizde" diye konuştu. Football. by'ye konuşan Goncharenko şunları söyledi: "Muhteşem bir taraftar önünde, seyirciler arasında F.Bahçe'yi izledim. İyi ki rövanşı boş tribünlere oynayacağız. Beni kimse tanımadı. Anladığım kadarıyla bizi fazla ciddiye de almıyorlar. F.Bahçe kötü bir takım değil ama balansını kaybetmiş. Takım üzerinde ilginç bir elektrik var. Ben de ne olduğunu çözemedim. Umarım bizim maçta da böyle olurlar. Kura çekildiği günden daha umutluyum. Çok koşuyorlar, ileride basıyorlar ama sonrasını getiremiyorlar. Elbette kazandıkları maçları da izledim. Bu tur bize daha yakın, bunu biliyorum."

MAÇ GÜNÜ GRODNO KEPENK İNDİRECEK
BATE Borisov kulübünün başvurusu ile 14 Şubat'ta maçın oynanacağı Grodno şehrinde bir dizi önlem alındı. Önlemlerden biri, iki takım taraftarlarının asla karşılaştırılmaması. Stada gelişte güvenlik taraftarları iki ayrı kapıya yönlendirecek. Şehirde mağazalar maç günü normalden bir saat önce kepenk indirecek. Emniyet de taraftara, "Maçtan 1.5 saat önce statta olun" uyarısı yaptı.

Raşit ATEŞ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN