Web Sürümüne Geç

  Mayısta kongreye gidiyorum

  Mayısta kongreye gidiyorum
  08 Şubat 2013, Cuma

  Fenerbahçe'de bomba iddia! Sivas maçı sonrası tribünlerin belli bir kesimince istifaya davet edilen başkan Aziz Yıldırım'ın, mayısta genel kurula gidip daha güçlü bir yönetim kuracağı ileri sürüldü

  Sarı-lacivertlilerin Kadıköy'de Sivasspor karşısında son dakikada yediği golle aldığı mağlubiyetin ardından tribünlerin bir kesimi tarafından bir kez daha istifaya davet edilen başkan Aziz Yıldırım, tepkilere boyun eğecek gibi görünmüyor. Başkan, tam tersi daha da güçlenmek için kolları sıvadı. İstifacılara savaş açan Yıldırım'ın, olağanüstü genel kurul kararı aldırıp önümüzdeki mayıs ayında yepyeni ve daha güçlü bir yönetimle yoluna devam etmek istediği Fenerbahçe kulislerinde çalkalanıyor.

  BİLETLERİ SATIN ALINCA GERGİNLİK TIRMANDI
  Aziz Yıldırım'ın, bir sohbetinde istifayı düşünmediğini belirterek şunları söylediği iddia edildi: "Bu tepkiler beni daha çok hırslandırıyor. Genel kurulun bana verdiği görevi birileri istedi diye bırakmam. İstifa etmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Aksine mayıs ayında kongreye gidip yeni ve daha güçlü bir listeylemücadeleye daha güçlü bir şekilde devam edeceğim. Mayıs ayından sonra yepyeni bir Fenerbahçe olacak. Herkes bunu görecek." Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la taraftar arasında Sivasspor yenilgisi sonrası yaşanan gerginlik, yönetimin Mersin İdman Yurdu maçının biletlerinin tamamını satın alması ile daha da artmıştı.

  Volkan DEMİR
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN