Web Sürümüne Geç

Ben ne dersem o olur

Ben ne dersem o olur
Pazar 10.02.2013

Aziz Yıldırım aracıyla giderken, taraftarların "Yönetim istifa", "Burası babanın çiftliği değil" demesi üzerine camı açarak "Ben ne dersem o olur" diye konuştu

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve taraftarlar arasında başlayan gerginlik son sürat devam ediyor. Sosyal paylaşım sitelerine düşen görüntülerde başkan Aziz Yıldırım, kendisi aleyhine tezahüratta bulunan taraftarlarla polemiğe girdiği görüldü. Başkan Yıldırım aracıyla seyir halinde olduğu bir anda taraftarlar "Yönetim istifa", "Aziz istifa" diye bağırdı. Bunun üzerine aracını durduran ve camı açan Yıldırım, "Kendinizi boşuna yormayın, bağırmayın. Ben ne dersem o olur" diyerek oradan uzaklaştı.

Bu arada başkana karşı tepkiler Adana'da da sürdü. Mersin maçı için önce Adana'ya giden Fenerbahçe kafilesini Adana Havaalanı'nda bir grup taraftar, "Yönetim istifa", "Başımıza padişah mısın?", "Diktatörlüğe hayır" yazılı pankartlar açıp, beyaz mendil sallayarak karşıladı. Alex lehine bağıran grubun takım otobüsünün önünü kesme girişimi çevik kuvvet ekipleri tarafından önlendi. Çok sayıda Fenerbahçe taraftarı ise takıma sevgi gösterisinde bulunup, çiçek verdi. Havalimanının D kapısından çıkış yapan kafile, geniş güvenlik önlemleri altında gittiği Mersin'de ise tezahüratlarla karşılandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN