Herkes kendi oyununu oynuyor

Herkes kendi oyununu oynuyor
Pazartesi 11.02.2013

"Taraftara bir mesaj vermenin anlamı yok gibi. Camiada birliği sağlamak konusunda yol almadığımız gözüküyor. Yanlış ama yaşayarak öğreniyoruz"

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Mersin İdman Yurdu'nu yenmelerine rağmen sergiledikleri futbolun beklediklerinin altında kaldığını söyledi. Maçın başında hücumda yeterli gözüktüklerini ancak bu durumun bir taraftan da handikapları olduğunu anlatan Kocaman şöyle devam etti: "Geçen haftaki yenilgiden sonra puan farkını düşürmek için önemil bir maça çıktık. Karşılaşmaya da bu düşünce ile başladık. Özellikle ilk yarıda kenarlardan kaynaklanan zaaflarımızdan dolayı oyunu kontrol etme ve baskıyı artırma şansını çok yakalayamadık. Devrenin sonunda gelen gol bizi hem maça hem de 3 puana bağladı. Farkı artırma imkanı da bulduk ama bunları değerlendiremedik."

SÖZLERİN ANLAMI YOK, YAŞAYARAK ÖĞRENECEĞİZ
Kocaman, "Bölünmüşlük görünüyor, taraftara mesajınız olacak mı?" sorusuna ise şu ifadelerle cevap verdi: "Taraftara bir mesaj vermenin sanki bir anlamı yok gibi gözüküyor, çünkü herkes kendi oyununu oynuyor bizim dünyamızda. Mesajların yerine gitmeme ihtimali çok daha yüksek. Devre arasında 'Bizim en büyük transferimiz, F.Bahçe'nin birliğini sağlamak' demiştim. Bu konuda yol almadığımız gözüküyor. Onun için yaşayarak göreceğiz. Biz Türkler (F.Bahçeliler olarak da) yaşayarak öğreniyoruz bazı şeyleri. Yanlış ama ne desek boş."

Raşit ATEŞ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN