Web Sürümüne Geç

Protestocular sızdı

Protestocular sızdı
Pazartesi 11.02.2013

F.Bahçe'ye ayrılan tribünde 200 kişilik grup, 'Diktatörlüğe hayır' pankartı açıp, 'Yönetim istifa' diye bağırdı. Çoğunluk takımı destekledi

Fenerbahçeli taraftarlar, Mersin'de misafir takım için ayrılan bölümü doldurdular. Sarılacivertliler, maçtan önce tüm futbolcuları tek tek tribüne çağırıp moral verirken, takımı da maç boyu destekledi. Ancak başkan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçeli taraftarlara ayrılan tüm biletleri Mersin İY Kulübü'nden almasına rağmen, 200 kişilik muhalif grup tribüne sızmayı başardı. 'Diktatörlüğe hayır' pankartı açan bu taraftarlar, son dakikalarda 'Yönetim istifa' diye bağırdı.

MERSİNLİLER'DEN BİLET PROTESTOSU
Mersin İdman Yurdu'lu taraftar grupları ise bilet fiyatlarının yüksekliğini protesto etmek için karşılaşmaya ilgi göstermedi. Ev sahibine ait tribünlerin büyük bölümü boş kaldı. Taraftarlar maç öncesi stat önünde başkan Ali Kahramanlı'yı protesto ederek, "Ali Kahramanlı istifa" şeklinde tezahürat yaptı. Bu arada güvenlik güçleri, taraftarlara stada girişte alkol muayenesi yaptı.

F.Bahçeli taraftarlar yine bölündü. Bir grup galibiyet sonrası takımı alkışlarken, diğer grup 3 puana rağmen yönetim ve Yıldırım'ı istifaya çağırdı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN