Web Sürümüne Geç

Emre 2015'te sportif direktör

Emre 2015'te sportif direktör
Salı 12.02.2013

Yeniden F.Bahçe'ye dönen Emre'ye, transfer görüşmelerinin yapıldığı sırada başkan Yıldırım tarafından takımın başına sportif direktör olarak getirme sözü verildiği belirtildi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, evladı gibi sevdiği Emre Belözoğlu için çok farklı planlar içinde olduğu öğrenildi. Yıldırım'ın, 6 aylık aradan sonra yeniden Fenerbahçe'ye dönen Emre'ye, 2.5 yıllık sözleşmesinin sonunda takımın başına sportif direktör olarak getirme sözü verdiği iddia edildi. Başkanın, kafasındaki bu planı Emre'ye transfer görüşmeleri sırasında aktardığı belirtildi. Emre Belözoğlu'nun, dönmesini isteyen Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmede, "Başkanım, 6 ay önce istememiştiniz, şimdi ne değişti? Hem Aykut hoca beni isteyecek mi?" diye sorduğu, Aziz Yıldırım'ın ise yanıtının, "Sen o konuları kafana takma. Benim seninle ilgili planlarım sadece bugünlük değil. Seni ileride bu takımın başında da göreceğim" dediği ifade edildi.

KOCAMAN'IN YARDIMCISI GİBİ OLDU
Sivas ve Mersin maçlarındaki sakin ve yapıcı tavırlarıyla örnek bir kaptan profili çizen Emre'nin, sarı-lacivertli futbolcular üzerinde etkisi her geçen gün artıyor. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın, saha içinde geniş yetkiler verdiği milli futbolcuya, takıma yönelik motivasyon konuşmalarını da yapma yetkisi tanıdı. Emre, saha içinde ve dışında Aykut Kocaman'ın yardımcısı gibi hareket ediyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN