Samandıra çiçek açtı

Samandıra çiçek açtı
Çarşamba 13.02.2013
Mersin galibiyetiyle morallerin yükseldiği sarı-lacivertli ekipte, dünkü idman neşe ve coşku içinde geçti. Samandıra'da adeta çiçekler açarken, futbolcular birbirleriyle şakalaştı, oyunlar oynadı. Özelikle Dirk Kuyt, muzip hareketleriyle ve yaptığı esprilerle herkesi güldürdü. Sol arka alt adalesinde sertleşme bulunan Mehmet Topuz tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmazken, ülkesi Nijerya'da bulunan Yobo ile tedavileri süren Caner ve Sow da antrenmanda yer almadı.

BELARUS'TA İDMAN YOK
BATE maçı hazırlıklarını bu sabah yapacağı idmanla bitirecek olan Kanarya, saat 15.00'te Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel uçakla maçın oynanacağı Grodno kentine hareket edecek. Aykut Kocaman yerel saatle 20.00'de basın toplantısı yapacak. Sarı-lacivertlilerin Belarus'ta idman yapmadan maça çıkacağı belirtildi.

-15 DERECELİK ŞOK!
F.Bahçe'de BATE maçı öncesi en büyük korku hava şartları. Mersin'de sıcak bir ortamda oynanan maç sonrası -5 ile -15 derece arasında bir ısı değerinde ve muhtemelen karlı bir havada müçadeleye çıkacak olan sarılacivertliler, maçtan sonra Trabzon üzerinden Rize'ye geçecek.

HAKEM İRLANDALI KELLY
BATE Borisov ile Fenerbahçe arasında saat 20.00'de oynanacak UEFA Avrupa Ligi maçını İrlanda Futbol Federasyonu'ndan Alan Kelly yönetecek. Damien Macgraith ve Allen Lynch ise yardımcı hakem olarak görev yapacak.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN