Web Sürümüne Geç

İnadına Kuyt

İnadına Kuyt
Perşembe 14.02.2013

Teknik direktör Kocaman, son haftalardaki form düşüklüğüne rağmen kritik BATE deplasmanında da Hollandalı futbolcudan vazgeçmeyecek

Son maçlarda sezon başındaki verimliliğini mumla aratan Kuyt, buna rağmen bugünkü BATE Borisov sınavına ilk 11'de başlayacak... Her iki kanatta da oynayabilen Hollandalı yıldıza güven ve desteğini sürdüren teknik direktör Aykut Kocaman, kritik deplasmanda onun tecrübesinden yararlanmaya çalışacak.

Avrupa'da klasını konuşturdu

Son lig golünü 22 Aralık 2012'de 3-1 yitirilen Karabük sınavında atan Kuyt, Devler Ligi (ön eleme ile play-off) ve Avrupa Ligi'nde oynanan 10 maçın 9'unda görev almıştı. Avrupa kupalarında klasını konuşturan Hollandalı futbolcu, Devler Ligi'nde Egemen ve Bekir'e özel uyarı 3, Avrupa Ligi'nde ise 2 gol atmıştı.

Egemen ve Bekir'e özel uyarı
Teknik direktör Aykut Kocaman, BATE sınavında savunmanın göbeğinde görev alacak Egemen ve Bekir'e özel uyarılarda bulundu. Kocaman, iki
futbolcudan geri pastan uzak durmalarını istedi.

Hasan Ali formaya kavuşuyor
Fenerbahçe'nin son 2 lig maçında görev alamayan Hasan Ali dönüyor... Bu sezon görev aldığı 30 karşılaşmaya da 11'de başlayan tecübeli sol bek, BATE deplasmanında da ilk 11'de yer alacak.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN