Web Sürümüne Geç

  İnadına Kuyt

  İnadına Kuyt
  Perşembe 14.02.2013

  Teknik direktör Kocaman, son haftalardaki form düşüklüğüne rağmen kritik BATE deplasmanında da Hollandalı futbolcudan vazgeçmeyecek

  Son maçlarda sezon başındaki verimliliğini mumla aratan Kuyt, buna rağmen bugünkü BATE Borisov sınavına ilk 11'de başlayacak... Her iki kanatta da oynayabilen Hollandalı yıldıza güven ve desteğini sürdüren teknik direktör Aykut Kocaman, kritik deplasmanda onun tecrübesinden yararlanmaya çalışacak.

  Avrupa'da klasını konuşturdu

  Son lig golünü 22 Aralık 2012'de 3-1 yitirilen Karabük sınavında atan Kuyt, Devler Ligi (ön eleme ile play-off) ve Avrupa Ligi'nde oynanan 10 maçın 9'unda görev almıştı. Avrupa kupalarında klasını konuşturan Hollandalı futbolcu, Devler Ligi'nde Egemen ve Bekir'e özel uyarı 3, Avrupa Ligi'nde ise 2 gol atmıştı.

  Egemen ve Bekir'e özel uyarı
  Teknik direktör Aykut Kocaman, BATE sınavında savunmanın göbeğinde görev alacak Egemen ve Bekir'e özel uyarılarda bulundu. Kocaman, iki
  futbolcudan geri pastan uzak durmalarını istedi.

  Hasan Ali formaya kavuşuyor
  Fenerbahçe'nin son 2 lig maçında görev alamayan Hasan Ali dönüyor... Bu sezon görev aldığı 30 karşılaşmaya da 11'de başlayan tecübeli sol bek, BATE deplasmanında da ilk 11'de yer alacak.
  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN