Kazanacağız

Kazanacağız
Perşembe 14.02.2013

F.Bahçe'nin Avrupa'da ilk 16'ya kalmak istediğini belirten Aykut Kocaman, BATE'ye oranla daha avantajlı olduklarını da söyledi

F.Bahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde BATE Borisov ile bugün karşı karşıya gelecek. Teknik direktör Aykut Kocaman dün kaleci Mert ile basının karşısına çıktı. Kocaman kendilerini zorlu bir 90 dakikanın beklediğini belirterek, "Avrupa Ligi'nde ilk 16'ya kalmak isteyen iki takımın maçı zorlu geçecek. Önce burada, sonra İstanbul'da kazanıp turu geçmek istiyoruz" diye konuştu.

KRASİC BENİM TERCİHİM
Zorlu bir gruptan gelen BATE'nin son derece organize ve disiplinli bir takım olduğunu belirten Kocaman, ligleri bittiği için uzun zamandır BATE'nin maça çıkmamasının kendileri için küçük de olsa bir avantaj olduğunu söyledi. Aykut Kocaman, Krasic sorusuna ise, "Krasic dahil her oyuncum değerli. Onu kadroya almamak benim tercihim" dedi.

KALEDE MERT Mİ OLACAK?
Bir gazetecinin, "Basın toplantısına Mert ile geldiniz. Yarın (bugün) kalede Mert mi olacak" sorusuna, "Hayır, bir aksilik olmazsa kalede Volkan olacak" cevabı verdi. Bugün yedek kulübesinde olması beklenen kaleci Mert de zor bir maç olacağını, BATE'yi iyi analiz ettiklerini, tur için avantajlı bir skorla İstanbul'a döneceklerini iddia etti.

TRABZON'U DÜŞÜNÜYORUM
Kocaman basın toplantısında, "İki gün sonra en az bu maç kadar önemli bir maça (Trabzon) çıkacağız. Bu nedenle kadroyu belirlerken bunu da dikkate alıyoruz" diye konuştu.

ÇİM ZEMİNDE BOZULMA VAR
Kocaman "Sorun var" dendiği için maçın oynanacağı statta çalışamadıklarını, bunun bir sorun olabileceğini söyledi. Sahayı gezen Kocaman çim zeminde bozulmalar olduğnu gördü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN