Web Sürümüne Geç

Anlamlı bir galibiyet

Anlamlı bir galibiyet
Pazartesi 18.02.2013

"Sahanın her yerinde etkiliydik. Gerek mücadele, gerekse futbol anlamında pozitif işler yaptık. Farklı galip geldiğimiz için çok mutluyuz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Trabzonspor karşısında iyi mücadele ettiklerini ve bunun karşılığını aldıklarını söyledi. İlk yarıda erken buldukları golün takımı ateşlediğini ifade eden Kocaman, "Golden sonra oyuna ağırlığımızı koyduk. Kontrollü ve bilinçliydik. İkinci golden sonra iyice rahatladık" diye konuştu. İkinci devrede rakiplerinin üzerlerine gelmesini beklediklerini dile getiren başarılı hoca, kontratak ile buldukları 3. golün maçı kopardığını ifade etti.

FAİR-PLAY TADINDA...
Ligin uzun bir maraton olduğunu belirten Kocaman, anlamlı bir galibiyet aldıklarını ve bunu bir galibiyet serisinin başlangıcı olmasını temenni ettiğini söyledi. Trabzonspor'un dostça mücadele ettiğini ve karşılaşmada herhangi bir taşkınlığın yaşanmamasının sevindirici olduğunu belirten Kocaman, "Dün skordan daha önemli olan mücadelenin fair-play sınırlarında içinde geçmesiydi. Bu anlamda mutluyum. Güzel bir maç oldu" şeklinde konuştu. Tecrübeli hoca, hafta içinde oynanacak BATE maçında da turu geçmek istediklerini belirtti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN