Web Sürümüne Geç

  Sana kal demeyiz

  Sana kal demeyiz
  Pazartesi 19.02.2013

  BATE maçında gördüğü anlamsız kırmızı kartla tepkileri üzerine çeken Portekizli futbolcunun, "Benfica ve Fiorentina beni istiyor, gitmek istiyorum" diyerek yönetime başvurduğu öğrenildi.

  Vukuat listesi BATE Borisov maçının 3. dakikasında gördüğü kırmızı kartla iyice kabaran Raul Meireles'in Fenerbahçe'yi düşünecek hali kalmamış! Portekizli futbolcunun, Belarus dönüşü sarı-lacivertli yöneticilerle bir araya geldiği ve sert uyarılar aldığı öğrenildi. Yöneticilerin, "Gerek özel hayatınla, gerekse de saha içindeki yaptıkların yüzünden takımı zor durumda bırakıyorsun. Sıkıntın varsa söyle. Gitmek istiyorsan da istediğin yere gidebilirsin" diyerek Meireles'e çıkıştığı belirtildi.

  ZORLA TUTAMAYIZ
  Bu uyarı üzerine Meireles, ağzındaki baklayı çıkardı. Benfica ve Fioreintina'nın kendisini istediğini aktaran tecrübeli oyuncunun, "Burada mutlu değilim. İzin verin sene sonu gideyim" dediği ifade edildi. Yöneticilerin Meireles'e yanıtının ise, "Kimseyi zorla tutacak değiliz. Gitmek istiyorsan 10 milyon euro'yu getir ve git" şeklinde olduğu kaydedildi. Meireles, Chelsea'den 10 milyon euro bedelle transfer edilmişti.

  KOCAMAN KESiK
  Trabzon'da Meireles'in cezası nedeniyle Emre ve Mehmet Topal'ı orta sahada birlikte kullanan Aykut Kocaman, ikilinin performansından çok memnun kaldı. Emre'nin önde bastığı dönemlerde arkada kalan boşlukları Topal'ın çok iyi doldurduğunu düşünen Kocaman, ligde ilerleyen dönemde de Meireles'i kesip bu ikiliyi birlikte kullanma seçeneğini planları arasına ekledi.

  Volkan DEMİR

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN