Başarmaya yakınız

Başarmaya yakınız
Perşembe 21.02.2013
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, BATE Borisov maçıyla ilgili olarak "Kendi sahamıza taşıdığımız turu geçme gayretini sonuna kadar göstereceğiz" dedi. Herkesin sıfırdan başlayacağını dile getiren Kocaman, "Uzun bir aradan sonra tur maçına çıkacağız. Turu geçme ihtimalimiz, bir adım önde olsak da rakibimizle ortak görünüyor. Bunu başarmaya yakınız. Özellikle Avrupa'da ilerleme konusunda doğru yöne bir adım daha atmış olacağız" diye konuştu.

SEYİRCİSİZLİK DEZAVANTAJ
Seyircinin yanlarında olmamasının bir dezavantaj olduğunu dile getiren Kocaman, "Seyircisiz olmamız hiçbir zaman avantaj olamaz. Geçenki maçtan sonra söylediğim bir cümle yanlış tarafa doğru gitti. Ne grup olarak, ne de bireysel olarak kimseyi hedef tahtasına koymak gibi bir niyetim yok" şeklinde konuştu.

DOĞRU OLAN OYNAR
Meireles ve Emre'nin olmaması nedeniyle sadece orta alandaki isimleri değiştireceğini belirten Kocaman, "Doğru olduğuna inandığımız oyuncuyu orada kullanmaya çalışacağız. Bunun şu anda yanıtı yok" dedi. Kocaman'ın, Mehmet Topuz, Selçuk Şahin ve Salih Uçan alternatiflerinden birini değerlendirmesi bekleniyor.

KİMSENİN DÜZELMESİNİ BEKLEME ŞANSIM YOK!
Krasic hakkında konuşan Kocaman şunları söyledi: "Satılacağı konusunda bir şey yok. Hiçbir oyuncuya görev vererek onun düzelmesini bekleme şansım yok." Deneyimli hoca Meireles için de "Cezası bitince oynayacak. Ekstra ceza verilmeyecek" dedi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN