Kocaman'dan TFF ve G.Saray'a gönderme!

Kocaman'dan TFF ve G.Saray'a gönderme!
Perşembe 21.02.2013

Aykut Kocaman, Kasımpaşa maçının pazar gününe konulmasına çok sert tepki verdi.

UEFA Avrupa Ligi'nde BATE Borisov'u geçip adını bir üst tura yazdırdıkları için mutlu olduklarını dile getiren Aykut Kocaman, 11 günde 4 karşılaşma oynadıklarını ifade ederek maç programından dolayı TFF'ye sitemde bulundu.

"TURU GEÇTİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ"
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman maç sonrasında, "Özellikle rakip 10 kişi kaldıktan ve 1-0'ı bulduktan sonra daha rahat bir maç oynamamız gerekiyordu. Ama kolay değil 11 günde sadece 4 karşılaşmaya çıktık. Dinlenmek için sadece 2 günümüz var. Bugün bizim için asıl hedef turu geçmekti. Bunu da başardığımız için mutluyum." dedi

Rakibimiz Viktoria Plzen'i ilk maçta da bugün de seyrettik diyen Kocaman, "Genel bir fikrimiz var ama üst üste bu kadar maç varken henüz onu düşünmek için daha zaman var." dedi.

"GALATASARAY NEDEN PAZARTESİ OYNUYOR?"
Kocaman, lig maçının pazar gününe konulmasıyla ilgili olarak gelen soruya 'Demek ki bizden daha yorgunları varmış' dedi ve şöyle konuştu: 'Bu takvimi düzenleyenler hangi mantıkla Pazartesi'ye koymadılar bu maçı bilmiyorum. Bizimle de ilgili olabilir, biz gidip başvuru yapmadık ama bunlar dikkate alıyorlardır diye düşünüyorduk'

Lig maçının pazartesi oynanması veya kupa maçının tarihinin değiştirilmesi bana sorulsaydı tabii ki değişmesini isterdim diyen Kocaman, "Ben yapım dolayısıyla böyle işlerin daha ince düşünürek yapılacağından emin olduğumdan isteklerde bulunmuyorum. Galatasaray, Çarşamba'nın ardından Pazartesi oynuyor." dedi.

"TARAFTAR RİTMİMİZİ BOZDU"
Karşılaşma sırasında stat dışında taraftarların saha içine doğru attığı havai fişikler için Kocaman, şunları ifade etti: "Taraftarın takıma zarar verdiğini söylemek ağır olur. Maç içinde ilginç gösteri oldu. Kolay olabilecek bir durum değil. Ancak maçın ritmi bozuldu. Bizim de o andan itibaren ritmimiz bozuldu. Ben mesaj adamı değilim. Suya yazmak gibi oluyor. Herkes herşeyi biliyor."

TARAFTARDAN AZİZ YILDIRIM'A İSTİFA ÇAĞRISI
Karşılaşmanın bitiminde taraftarlar Başkan Aziz Yıldırım'ı protesto edip istifaya çağırdı. Bu arada futbolcular da basın mensuplarına açıklama yapmadan stattan ayrıldı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN