Web Sürümüne Geç

Çok kızacak!

Çok kızacak!
Cuma 22.02.2013

Emenike'nin davasına bakan hakim: Bugün karar yok. Avukat: Yapmayın sayın hakim, Emenike çok kızacak

Futbolda şike davasının sanığı Emmanuel Emenike'nin yargılanmasına devam edildi. İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya katılmayan Nijeryalı oyuncuyu, avukatı Rezan Epözdemir temsil etti. Duruşmada Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, "Bu oturumda karar vermeyeceğiz. Çünkü müdahil taraflara savcının esas hakkındaki görüşünü göndereceğiz" dedi.

ŞAKA MI YAPIYORSUNUZ SAYIN HAKİM?
Ekinci'nin, "Esas hakkındaki savunmanızı gelecek duruşma yaparsınız" demesi üzerine avukat, "Yapmayın lütfen. Emenike sorup duruyor 'Yaptın mı savunmayı?' diye" ifadelerini kullandı. Ekinci ise "Vaktimiz yok. Bir dahaki sefere tam gün vereceğim. Akşama kadar konuş" dedi. Espözdemir de, "Şaka yapıyorsunuz başkanım?" diye konuştu. Duruşma 25 Nisan'a ertelendi.

EMENİKE'NİN BÜYÜK HAYALİ
Devre arasında F.Bahçe'ye döneceği konuşulan ancak bu gerçekleşmeyen Emenike, Afrik Uluslar Kupası'nda oynadığı futbol sonrası transferin gözdesi oldu. Adı Liverpool'la da anılan Nijeryalı oyuncu, "Liverpool gibi bir takım her futbolcunun rüyasıdır; Afrika'da yetişip de KOP tribünü önünde goller atmak kariyerinin son noktasıdır. Bu çok güzel olur, Afcon'u kazanmak kadar. Ben her zaman Premier Lig'de oynamayı hayal ettim" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN