Kocaman: Tek yumruk olursak başarırız

Kocaman: Tek yumruk olursak başarırız
Cumartesi 23.02.2013 17:35

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, camia olarak tek yumruk olurlarsa her şeyi başarabileceklerini söyledi.

Teknik direktör Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'de yarın karşılaşacakları Kasımpaşa maçı öncesi maç günlüğü kitapçığına açıklamalarda bulundu.

Çok önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirten Kocaman, "Yine çok önemli bir lig maçında taraftarımızın huzuruna çıkıyoruz. Dolu tribünler, hiç bitmeyen destek ve coşku Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın olmazsa olmazlarıdır. Bu özelliğimizi koruduğumuz sürece kimse bileğimizi bükemez. Hep anlatmaya çalışıyorum, çok iyi bir kadromuz var. Ancak futbolun bazı gerçekleri var. Takımımız yüz değiştirdi. Çok sayıda yeni oyuncu aramıza katıldı. Takım sporlarında oyuncuların birbirlerine alışması zaman alıyor." diye konuştu.

Kocaman, sorunlar yaşadıklarını ve çok değerli puanlar kaybettiklerini de dile getirerek, şu ifadeleri kullandı: "Sorunlar yaşadık, çok değerli puanlar kaybettik. Ama mücadelemiz sürüyor. Aramıza devre arasında katılan arkadaşlarımızla birlikte daha da güç kazandık. 3 kulvarda da zirveyi hedefliyoruz. Kritik günler yaşadığımız şu günlerde; bir olalım, birlik olalım! Tek yumruk olursak başarırız. Güzel günler bizi bekliyor. Yeter ki yılmayalım, hep çalışalım, birbirimize sarılalım."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN