Kocaman: "Seyircinin desteği olmasa kazanamazdık"

Kocaman: "Seyircinin desteği olmasa kazanamazdık"
Pazar 24.02.2013

Aykut Kocaman 3-1 kazandıkları Kasımpaşa mücadelesinden sonra seyirciyinin maçı kazanmalarında büyük bir katkısı olduğu ifade etti ve "Maça gelen seyircinin coşkulu ve arzulu isteği bize maçı kazandırdı." dedi.

Aykut Kocaman 3-1 kazandıkları Kasımpaşa maçından sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Her maçın kendileri için önemli olduğunu ifade eden Aykut Kocaman "Bu sezon beklenenden fazla puan kaybetmemiz 2. yarıda çıktığımız her maçı final havasına soktu. 3 kulvarda da yarışmamız devam ediyor. Bunun üstesinde gelmek kolay değil." dedi.

"SEYİRCİYİ TEBRİK EDİYORUM"
Bazen seyirciyi tebrik etmeyi ihmal ediyorum diyen Kocaman, "Futbolcu grubu da maçı isteyince istediğimizi elde etmemiz zor olmuyor. Bazı sıkıntılar devam etse de kazanmaya devam ediyoruz. Taraftarın istemesi bizim açımızdan önemliydi. Taraftarın arzulu ve coşkulu isteği olmasaydı bu maçı çevirmemiz zor olurdu." şeklinde konuştu.

"GERİLİMLİ BİR MAÇ OLDU"
Karşılaşmanın daha 2. dakikasında kalelerinde gördükleri golün kendileri üzerinde baskı yarattığını dile getiren Kocaman, "Erken gol üzerimizdeki gerilimi artırdı. Gerginliğe aday maçta gerilimin artmasına hakem de katkıda bulundu. Hakem hem bizim hem rakibin aleyhine önemli hatalar yaptı." diyerek sözlerini bitirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN